Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 34


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

ZIEMIA ZADRŻY POD NOGAMI OSTRZESZOWIAN

    W sobotę 10 września o godz. 16.00 sala ZS nr 1 MKS TS TRASKO - POLTAREX Nowa Wieś Lęborska.
    W tym dniu zainauguruje swoje występy w ekstraklasie tenisa stołowego drużyna z naszego miasta. Będzie to historyczna data , gdyż do tej pory w grach zespołowych w najwyższej lidze nigdy nie braliśmy udziału. Budowa zespołu trwała kilka lat i wymagała wielu nakładów, przede wszystkim finansowych. Głównym sponsorem drużyny jest grupa TRASKO. Zespół tworzą zawodnicy znakomicie wyszkoleni i mający w dorobku wiele sportowych osiągnięć. Atutem naszego zespołu jest także to, że poza sportową stroną tworzą oni bardzo zgrany koleżeński kolektyw. Główna zasługa w budowie tego zespołu to wieloletnia opieka jej prezesa Mariana Dejneki.
    Obecnie zawodnicy przebywają na dziesięciodniowym obozie przygotowawczym do nowego sezonu. Zakwaterowanie znaleźli w malowniczo położonym w pobliskim Rojowie agroturystycznym gospodarstwie p. Wiesławy Jończak. W godzinach przedpołudniowych pracują nad poprawą swojej kondycji, wiele biegając i ćwicząc.


    Treningi przy stołach odbywają się w obiekcie, gdzie rozgrywane będą zawody. W sparowaniu przy stołach biorą udział gościnnie przebywający na tym obozie znakomici przed laty zawodnicy - kadrowicze reprezentacji naszego kraju. Pierwszy to Norbert Mnich, 6-krotny drużynowy Mistrz Polski z AZS Gliwice. Dwa razy uczestniczył w mistrzostwach świata wieloletni zawodnik zespołu Wurzburga z Bundesligi. Drugim zawodnikiem jest Jarosław Tomicki - obecny gracz TTC Borussia Spandau Berlin. W swoim dorobku ma on brązowy medal mistrzostw Europy w deblu jako kadet oraz drużynowe wicemistrzostwo Europy seniorów z Eindhoven w 98 roku.
    Pozyskanie tych zawodników dla potrzeb treningowych zawdzięczamy osobistym kontaktom naszego zawodnika Karola Szotka.
    Kibicom możemy zakomunikować, że relacje z meczów naszej drużyny pokazywać będą trzy stacje telewizyjne. W tej sprawie toczą się jeszcze rozmowy grupy Trasko i o szczegółach będziemy Państwa mogli wkrótce poinformować. O sportowych celach i możliwościach zespołu w następnym wydaniu tygodnika mówić będą zawodnicy i prezes klubu. Bieżące informacje wraz z terminarzem rozgrywek i składami osobowymi zespołów internauci znajdą na stronie www.klubkibica-trasko.pl

K.T.


1994 - 2007 © Borkow

szowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">