Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 20


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

SENSACYJNA WYGRANA TENISISTÓW STOŁOWYCH TRASKO OSTRZESZÓW

    Wygranie pojedynku z Poltarex Nowa Wieś Lęborska, aktualnie drugą drużyną ekstraklasy w stosunku 4:2 było największą niespodzianką w zakończonych rozgrywkach półfinału Pucharu Polski. Odległe Świnoujście było miejscem, w którym zapaść miało rozstrzygnięcie, która z czterech drużyn grupy pierwszej awansuje do finałowej czwórki tych rozgrywek. Losowanie okazało się najmniej szczęśliwe. Los przydzielił naszej drużynie aktualnych wicemistrzów Polski. Drugą parę tworzyli Olimpia Unia Grudziądz i Wyspiarz Świnoujście. Pojedynek z Poltarexem zaczął się fatalnie. Po pierwszych dwóch grach singlowych przegrywaliśmy 0:2. Przełomowym momentem była wygrana w grze deblowej naszej pary Kaczmarek-Wiszowaty. Kolejne gry to fenomenalna i koncertowa gra Kaczmarka i Szotka w grach singlowych. Pokonują oni rodzeństwo braci Chmielów i Prądzyńskiego- zawodników ze ścisłej czołówki krajowych pingpongistów. Awans Świnoujścia do finałowej rozgrywki Wyspiarz zawdzięcza walkowerowi wynikającemu z niestawienia się drużyny z Grudziądza.
    Pojedynek naszej drużyny z gospodarzem turnieju to już tylko formalność. Zawodników obu drużyn dzieli różnica co najmniej jednej klasy sportowej. Wygrywamy gładko 4:0, zapewniając sobie tym samym awans do finałowej czwórki.
    Poza naszą drużyną awans wywalczyły następujące drużyny z pozostałych trzech grup półfinałowych.
    Gr. IV Odra Raben Głoska Księginice
    Gr III Kastor Łask
    Gr II TUR Jaktorów
    Rozgrywki finałowe rozegrane zostaną 28.05.2005 najprawdopodobniej w Jaktorowie.
    Jeśli w regulaminowo obowiązującym losowaniu w grupie finałowej będzie sprzyjał nam los, to możliwe jest powtórzenie sytuacji z ubiegłego roku, kiedy to graliśmy w finale z osławioną drużyną z Księgienic.
    Już dzisiaj możemy powiedzieć, że na mapie pingpongowej Ostrzeszów zarysowuje się coraz grubszą linią.

K.T.


1994 - 2007 © Borkow

zeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">