Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2005 rok\Numer 17


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

WIWAT, PINGPONGIŚCI! EKSTRAKLASA W OSTRZESZOWIE

    Zwyciężając 7:3 w drugim meczu barażowym z drużyną z Górek Noteckich, tenisiści stołowi MKS TS Trasko zapewnili sobie awans do ekstraklasy. Po pierwszym, wysoko wygranym wyjazdowym meczu (8:2) nikt nie wątpił, że awans jest tylko kwestią czasu. Spotkanie rewanżowe przebiegało pod dyktando drużyny z naszego miasta. Siła zespołu przeciwnika to jeden zawodnik, ale za to wysokiego formatu. Rywalizacja Platonova z naszymi asami celuloidowej piłeczki dostarczyła licznie zgromadzonym kibicom wiele emocji. Białorusin - reprezentant swojego kraju na najbliższe mistrzostwa świata w tej dyscyplinie sportu, wyszedł z tych pojedynków zwycięsko. Najbliższy jego pokonania był Karol Szotek. Siła naszego zespołu polega na tym, że gra w nim trzech zawodników na zbliżonym do siebie, wysokim poziomie sportowym. Budowa zespołu trwała kilka lat i zawodnicy ci tworzą także znakomity kolektyw koleżeński.


    Sprawdziło się stare porzekadło: do trzech razy sztuka. Dwukrotnie już byliśmy blisko awansu. Tym razem wejście do elitarnej dziesiątki najlepszych zespołów naszego kraju było bezdyskusyjne. W tym składzie osobowym zespół jest w stanie nie tylko utrzymać się w ekstraklasie, ale także powalczyć o wyższe lokaty.
    Kibiców tej dyscypliny czekają niesłychane emocje w przyszłorocznej edycji rozgrywek.
    Będzie to także znakomita promocja naszego miasta. Już dziś otrzymaliśmy zapewnienie od większości regionalnych mediów o cyklicznych relacjach z tych spotkań. W najbliższą niedzielę 1 maja, o godz. 22.00 nasi zawodnicy wraz z prezesem klubu wystąpią w programie nadawanym na żywo TVP3 Poznań - Sportowy Weekend.
    Zawodnicy klubu wraz z prezesem i zarządem pragną tą drogą podziękować wszystkim kibicom za stworzenie wspaniałej atmosfery na wszystkich meczach. Szczególnie tej licznej grupie, która towarzyszyła zespołowi w meczach wyjazdowych.
    Zdaniem sędziów, w których gestii leży także ocena widowiska poza czysto sportową stroną, atmosfera, jaka panuje w Ostrzeszowie, jest niepowtarzalna i godna naśladowania.

Dla MKS TS Trasko punktowali:
    1. Karol Szotek 1,5 pkt.
    2. Kazimierz Wiszowaty 1,5 pkt
    3. Zbigniew Kaczmarek 2,5 pkt
    4. Radosław Urbaniak 1,5 pkt

K.T.


1994 - 2007 © Borkow

ostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">