Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2004 rok\Numer 49


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

BĄDŹ SOBĄ

    W związku z nieubłagalnie zbliżającą się zimą każda dziewczyna (i chłopak też)zastanawia się, co robić,by mimo przymrozków wyglądać ładnie. Oto kilka rad, które podsunęli nam ostrzeszowscy specjaliści.
    "Włosy stają się . Tracą blask, szybciej się przetłuszczają i elektryzują, dlatego też wymagają od nas wzmożonej pielęgnacji. Pod czapką włosy się , dlatego powinnyśmy unikać ciężkich odżywek (po zdjęciu czapki włosy będą wyglądać jak brudne) i zdecydować się na lekkie odżywki nawilżające i zapobiegające elektryzowaniu się. Raz w tygodniu można zrobić włosom zabieg intensywnego odżywiania. Również skóra głowy wysusza się zimą i wymaga nawilżenia.
    Absolutnie nie wolno wychodzić na zewnątrz z wilgotnymi włosami, bo po przemarznięciu staną się bardziej łamliwe."


Adam Landzwojczak

    "Nasza cera powinna być przede wszystkim w czasie zimy chroniona przed jakimikolwiek odmrożeniami. Powinno się stosować tłuste kremy. Nie półtłuste i nawilżające, ponieważ mają w sobie wodę. Nie powinniśmy również przegrzewać się w domu, ponieważ wielu z nas ma problemy z naczyńkami, które zimą zazwyczaj częściej pękają. Należy jeść dużo witaminy C, pić herbatę z bratka (która nie zawsze pomaga) lub robić sobie maseczki z drożdży (te zazwyczaj są skuteczne)."


Beata Lach Technik usług kosmetycznych zakład na ulicy Zamkowej


1994 - 2007 © Borkow

zowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">