» Numer 51


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

998

Pożar w Muchach
    8 grudnia ok. godz. 7.45 strażacy zostali poinformowani o pożarze butli na gaz propan - butan w miejscowości Muchy. Prawdopodobną przyczyną była awaria reduktora. Właściciel zachował jednak zimną krew, wyniósł butlę z budynku na dwór, z dala od zabudowań. Po wypaleniu się resztek gazu, niebezpieczeństwo wybuchu minęło.

Zdarzenia drogowe
    8 grudnia na drodze woj. nr 450 w miejscowości Marczykowskie (gm. Grabów) kierowca Opla Astry na skutek niedostosowania prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, uderzył w drzewo, a następnie dachował. Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy poszkodowanej osobie. Straty ok. 10.000 zł.
    Strażacy wyjeżdżali również do większości zdarzeń drogowych, o których informuje nas KPP Ostrzeszów.

Niebezpieczne konary
    W minioną środę (10.12) w Bukownicy silny wiatr nadłamał konary drzewa nad budynkiem mieszkalnym i chodnikiem. W tej akcji niezbędna okazała się piła motorowa i strażacki podnośnik.

Pomagali policji
    13.12 w Kaliszkowicach Ołobockich w jednym z budynków mieszkalnych znajdowała się osoba, która zachowywała się bardzo agresywnie. Oprócz policji, pogotowia ratunkowego była tam również straż, której działania ograniczyły się do oświetlania miejsce akcji.

Rob


1994 - 2007 © Borkow