» Numer 50


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Nie ustąpił pani
    2 grudnia na skrzyżowaniu dróg w Torzeńcu, kierujący Skodą nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej Oplem kobiecie. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Potrącone na drodze
    W godzinach wieczornych 2 grudnia na al. Wojska Polskiego, pod jadący prawidłowo samochód ciężarowy marki Volvo wtargnęła nagle 43-letnia nietrzeźwa kobieta. Kobietę przewieziono do szpitala na obserwację. Tego samego dnia w Grabowie, ok. godz. 16.30 potrącono pieszą idącą z dworca autobusowego. Kobieta, przed skrzyżowaniem na Biernacice, została potrącona lusterkiem przez biały wóz i przewrócona. Z powodu bólu, kobieta sama zgłosiła się do pogotowia ratunkowego, gdzie stwierdzono, że doznała ogólnych potłuczeń.

Wybił szybę
    3 grudnia na pl. Borek w Ostrzeszowie policjanci ujawnili wybitą szybę w sklepie odzieżowym. Sprawcy posłużyli się kostką brukową. Straty ok. 360 zł.

Kieszonkowcy na targowisku
    4 grudnia ok. godz. 10.30 na targowisku miejskim w Ostrzeszowie kolejny raz dali o sobie znać kieszonkowcy. Tym razem łupem jednego z nich padła saszetka w której znajdowały się pieniądze. Sprawca kradzieży niestety pozostaje nieznany.

Skodą w drzewo
    4 grudnia kierująca Skodą Octavią kobieta, w miejscowości Giżyce nie dostosowała prędkości do panujących warunków atmosferycznych, zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

Kolizja w Kraszewicach
    5 grudnia w Kraszewicach kierujący Polonezem mężczyzna najechał na tył VW. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Kolizja na skrzyżowaniu
    6 grudnia w Mąkoszycach kierująca Fiatem 126p 22-letnia kobieta skręcając w lewo na skrzyżowaniu zajechała drogę Fiatowi Uno. Kobietę ukarano mandatem karnym.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
2.12.Ostrzeszów, ul. Piastowska, kierowca motoroweru - 0,87 miligrama/l
4.12.Ostrzeszów, ul. Łaziebna, kierowca Forda - 0,93 miligrama/l
4.12.Olszyna. Dwaj nietrzeźwi rowerzyści - lat 56 - 0,74 miligrama/l, lat 47 - 0,56 miligrama/l
5.12.Ostrzeszów, os. Zamkowe. Rowerzysta - 1,58 miligrama/l
5.12.Doruchów, ul. Kaliska. Rowerzysta - 0,86 miligrama/l (zatrzymany w trakcie patrolu)
6.12. Ostrzeszów, ul. Sportowa. Rowerzysta - 1,47 miligrama/l

A.G.


1994 - 2007 © Borkow