» Numer 48


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Kolizje
    17 listopada w godzinach popołudniowych w Ostrzeszowie doszło do stłuczki. Kierująca Seatem Ibizą, cofając się na skrzyżowaniu ulic al. Wojska Polskiego - Piastowska, uderzyła w przód stojącego za nią Forda Escorta. Sprawczyni została ukarana mandatem. Dzień później na trasie Ostrzeszów - Niedźwiedź miała miejsce kolejna kolizja. Jadący samochodem ciężarowym Scania podczas wyprzedzania Daewoo Lanosa nie zachował odpowiednich środków ostrożności i doprowadził do bocznego zderzenia.
    19 listopada, Grabów, ul. Kępińska - kierujący Daewoo Nexsią, wymijając samochód ciężarowy, wjechał na chodnik, a następnie na teren posesji.

Potrącił pieszego
    17 listopada, Doruchów, ul. Kaliska. Jadący Fiatem Tipo nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, który przechodził na przejściu dla pieszych, i potrącił go. Pieszy po zbadaniu przez lekarza został zwolniony do domu.

Włamanie do baru
    W piątek 21 listopada patrol policyjny ujawnił włamanie do baru "Pod Dębem" w Kuźnicy Grabowskiej. Wydarzenie to miało miejsce prawdopodobnie między 17 a 21 listopada. Sprawca wyłamał drewniane drzwi, wszedł do baru i ukradł różne gatunki alkoholu oraz papierosy. Straty ok. 1.000zł na szkodę właściciela.

Dachował
    21 listopada, Grabów Wójtostwo. Kierujący Skodą Fabią, skręcając w lewo, zajechał drogę prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku samochodowi Opel Kadett. Kierowca Opla, nie chcąc doprowadzić do zderzenia, próbował ominąć Skodę i wjechał do rowu, a potem dachował. Kierujący byli trzeźwi, ale sprawca otrzymał mandat.

Nietrzeźwi na drogach powiatu:
    22.11 Ostrzeszów, ul. Grabowska, 20-letni rowerzysta, 1, 46ml/l
    23.11 Grabów, ul. Ostrzeszowska, mężczyzna kierujący Fiatem 126p, 0,97ml/l

Rob


1994 - 2007 © Borkow