» Numer 47


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Obłowił się
    Właściciel firmy transportowej w okresie od stycznia 2001 do września 2003r. będąc upoważnionym do odbioru pieniędzy za dostarczony towar, przywłaszczył sobie kwotę 70 tys. zł, które wcześniej pobrał od odbiorców. Szkodę poniosła jedna z hurtowni działająca na terenie powiatu ostrzeszowskiego.

Został złapany
    Ostrzeszowscy policjani ustalili sprawcę włamania do Fiata 126p, które miało miejsce 6 października br. w Giżycach. Był nim nieletni Marek K. Złodziej wyłamał zamek od strony kierowcy, a potem wszedł do samochodu i zabrał różne czasopisma o wartości 30zł.

Włamanie w Siedlikowie
    W nocy z 13 na 14 listopada nieznani sprawcy włamawszy się do sklepu spożywczo - przemysłowego w Siedlikowie, ukradli papierosy i alkohol na sumę 240zł.

KU PRZESTRODZE


    W miniony piątek (14.11.) ok. godz. 21.30 w Grabowie, na skrzyżowaniu ulic Kolejowej ze Szkolną, kierowca Mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy Fiata Cinquecento, doprowadzając do czołowo - bocznego zderzenia. Osób rannych na szczęście nie było, ale oba pojazdy zostały dość poważnie uszkodzone (straty oszacowano na ok. 9.000 zł). Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
13.11 Ostrzeszów, al. Wojska Polskiego, kierujący Fordem Sierrą, 1,03ml/l
15.11 Grabów, rowerzysta, 0,32ml/l
16.11 Marszłki, rowerzysta, 1,09ml/l
16.11 Ostrzeszów, ul. Piastowska, mężczyzna kierujący motorowerem Simson, 1,19ml/l

J. K.


    W poprzednim numerze "CzO" informowaliśmy o tragicznym wypadku w miejscowości Rudniczysko (gm. Doruchów), w którym śmierć poniosła 61-letnia pasażerka Forda Sierry. Z informacji, którą uzyskaliśmy od rzecznika prasowego prokuratury p. J. Walczaka, wiemy, że kierowca pojazdu, który uczestniczył w tym zdarzeniu, nadal nie jest znany. Należy dodać, że z opisu świadka (kierującej Fordem) wynika, że właśnie manewr tego kierowcy spowodował, że zjechała z jezdni. W powyższej sprawie powołany zostanie biegły z zakresu ruchu drogowego w celu odtworzenia okoliczności wypadku.

Rob


1994 - 2007 © Borkow