» Numer 47


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Tenis stołowy

OSTRZESZÓW POKONAŁ RZESZÓW
    W konfrontacji tenisa stołowego pierwszoligowa drużyna naszego miasta MKS TS TRASKO po niezwykle zaciętym pojedynku w meczu wyjazdowym pokonała drużynę Politechniki Rzeszów 6:4. Cały mecz trwał prawie 3 godziny, losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich jego minutach, kiedy do gry przystąpili zawodnicy drugiego stołu /Rogala, Urbaniak/. Ostatnie pojedynki singlowe tych dwóch zawodników zakończyły się ich zwycięstwem 3:2 i były pełne dramaturgii i napięcia. O sile zespołu z Rzeszowa niech świadczy fakt, że jako jedyna dotychczas odebrała punkt obecnemu liderowi drużynie z Łasku, remisując 5:5. Tego dnia w słabszej dyspozycji, szczególnie psychicznej, był jeden z filarów naszego zespołu - Zbigniew Kaczmarek. Gry zespołowe mają jednak to do siebie, że w takim przypadku ciężar rozkłada się na pozostałych zawodników, z czego koledzy Zbyszka wywiązali się znakomicie.

Punkty dla drużyny zdobyli:
1. Michał Rogala 2,5
2. Kazimierz Wiszowaty 2,0
3. Radosław Urbaniak 1,0
4. Zbigniew Kaczmarek 0,5


Michał Rogala MKS TS TRASKO - zdobywca kompletu punktów w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych

    Do zakończenia pierwszej rundy rozgrywek pozostały dwie kolejki. W najbliższą sobotę gramy z ostatnią drużyną z tabeli. Kibiców zapraszamy na to spotkanie, gdyż będzie okazja podziękować naszym chłopcom za wspaniałą postawę w pierwszej rundzie rozgrywek.
    Szlagierem rozgrywek będzie jednak ostatnia kolejka, kiedy to 06.12 br. w meczu wyjazdowym z drużyną z Łasku rozstrzygnie się, kto będzie liderem pierwszej rundy. Nastroje w zespole są dobre i pełne woli walki o lidera. Myślę, że święty Mikołaj będzie łaskawszy dla naszej drużyny.

K.T.


1994 - 2007 © Borkow