» Numer 45


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

To już ćwierć wieku

    24X2003 r. w Ostrzeszowskim Domu Dziecka odbyła się uroczystość 25-lecia pracy pedagogicznej w tej placówce dyrektora p. ANDRZEJA DOMAGALSKIEGO oraz wychowawczyni - p. IRENY DOMAGALSKIEJ.


    Jubilaci otrzymali kwiaty, pamiątkowy obraz i życzenia. Później było wspólne świętowanie.
    Całą imprezę przygotowały samodzielnie dzieci w ramach podziękowania za ciepłe słowa, uśmiech, pomocną dłoń.


    W imieniu wszystkich wychowanków Domu Dziecka życzenia złożyła przewodnicząca Rady Wychowanków - Kamila Korko, mówiąc m.in.:
    "Dom to miejsce, w którym wszyscy czują się bezpiecznie, dobrze, beztrosko. Miejsce, w którym starsi starają się, aby dzieciom tym mniejszym i tym większym nie towarzyszył stres, kłótnie, konflikty. Pan Andrzej i pani Irenka właśnie w naszym domu od 25 lat starają się stworzyć taką atmosferę. Śmiało możemy stwierdzić, że udało im się dać nam takie poczucie bezpieczeństwa, stworzyć bezpieczną przystań, z której nie chce się odpływać w dorosły, pełen odpowiedzialności świat. Świat pełen wielkich niewiadomych. Nie będzie w nim Was - służących radą, pomocą, będących naszym życiowym drogowskazem. (...) Bądźcie dla nas do końca światełkiem prowadzącym do osiągnięcia jak najwyższych i najlepszych życiowych celów. Pragniemy gorąco podziękować za te wspaniałe 25 lat pracy, za to, że ćwierć wieku poświęciliście Państwo takim dzieciom i młodzieży jak my. Chcemy życzyć Państwu dużo zdrowia, szczęścia, kolejnych zawodowych sukcesów oraz zasięgu w każdym miejscu, niezawieszającego się komputera, olimpijskiej kondycji i wiecznej młodości..."
    Panie Andrzeju, Pani Irenko, jeszcze raz dziękujemy.

Wychowankowie Domu Dziecka w Ostrzeszowie


1994 - 2007 © Borkow