» Numer 41


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Listy

     Chciałbym ustosunkować się do artykułu zamieszczonego w poprzednim numerze Waszego tygodnika pt. "Szukajcie a znajdziecie...tańsze".
     Autor tego tekstu podpisujący się "(rysz)" nie odwiedził wszystkich punktów w Ostrzeszowie zajmujących się sprzedażą chemii budowlanej, a jeśli chciał rzetelnie poinformować czytelników, mógł "sobie pochodzić" i jeszcze do kilku dotrzeć. Jednym z nich jest firma "STRUKPOL" znajdująca się na ulicy Leśnej 16, w której mam zaszczyt pracować.
     Uważam, że autor powinien zamieścić wszystkie nazwy i adresy sklepów z branży, a decyzje pozostawić klientowi, który indywidualnie do swoich potrzeb wybierze najlepszy dla siebie produkt.
     Jeśli już chce Pan, Panie("rysz") udzielać rad, to proponuję wcześniej zaczerpnąć fachowej wiedzy na ten temat a dopiero potem pisać o tym w gazecie (widocznie żaden sprzedawca nie dołożył starań, aby to Panu konkretnie wyjaśnić). Nie można bowiem sugerować, że impregnat "BORAMON 170" kosztuje więcej, ponieważ dostał medal na MTP "Budma", a porównywanie go z "BOROCHRONEM" to porównywanie Fiata 125P z dobrej klasy samochodem. Musi Pan wiedzieć, że produkty firmy "Altax" min. "Boramon 170" są wiodącymi środkami do ochrony drewna w naszym kraju jak i poza jego granicami, a że zdobywają laury na różnych targach, to tylko dobrze o nich świadczy np. u naszych zachodnich sąsiadów rozchodzą się jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki" ze względu na wysoką jakość i niską cenę.
     W jednym się z Panem zgodzę, przed podjęciem decyzji powinniśmy się dobrze zastanowić i wybrać najkorzystniejszą dla nas alternatywę.

     P.S. "Boramon 170" w firmie "STRUKPOL" kosztuje 98.99zł

Z poważaniem Marcin Świtoń


1994 - 2007 © Borkow