» Numer 38


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Tenis stołowy

    W dniu 7 września 2003r. w Wyrzysku odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów MKS-TS "Trasko" Ostrzeszów reprezentowali: Kazimierz Wiszowaty, Michał Rogala, Radosław Urbaniak, Robert Mądry, Sławomir Kempa i Anna Sukiennik.
    W turnieju startowało 56 zawodników, reprezentujących kluby sportowe województwa wielkopolskiego.
    Najlepszym zawodnikiem okazał się Kazimierz Wiszowaty, który w dniach 4-5 października 2003r. będzie reprezentował nasze województwo na I Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów w Nowej Rudzie. Anna Sukiennik zajęła 13 miejsce, a pozostali nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Michał Rogala-3, Robert Mądry-21, Radosław Urbaniak i Radosław Kempa- w przedziale 33 do 37.
    W dniu 13 września 2003r. rozpoczęła się I kolejka I ligi w tenisie stołowym. Nasz zespół grał mecz wyjazdowy z TS "VICTORIA" Wałbrzych. Nasi zawodnicy doznali porażki, przegrywając 2:8. MKS TS "Trasko" Ostrzeszów wystąpiło w osłabionym składzie bez Zbigniewa Kaczmarka, który leczy kontuzje.
    Skład zespołu: Kazimierz Wiszowaty- nowy zawodnik pozyskany przez MKS TS "Trasko" w tym sezonie, Michał Rogala, Dariusz Gaworski, Radosław Urbaniak.
    Punkty zdobyli: Michał Rogala-1,5pkt, Kazimierz Wolny-0,5pkt.

Robert Mądry


1994 - 2007 © Borkow