» Numer 33


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Śmierć na drodze
   Ten tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 6 sierpnia na ul. Powstańców Wlkp. w Ostrzeszowie. Kierujący samochodem osobowym, wyprzedzając trzech rowerzystów, potrącił jednego z nich - 8-letniego chłopca. Dziecko doznało ciężkiego urazu - pęknięcia czaszki i zmarło w drodze do szpitala. Trwa postępowanie wyjaśniające.

Dał się złapać
   W nocy 8 sierpnia w barze Bistro w Kobylej Górze zatrzymano 25-letniego mieszkańca Wierzbic, który ukradł torebki, pieniądze oraz rzeczy osobiste. Był nietrzeźwy- 1,13 ml/l. Szkodę ponieśli trzej mieszkańcy Sycowa. Straty wynoszą ok. 550zł.

Wyszedł cało
   8 sierpnia, miejscowość Czajków. Mieszkaniec Ostrzeszowa, jadąc na prostym odcinku drogi, nie zapanował nad kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Samochód spłonął. Kierowca ze złamaną nogą trafił do ostrzeszowskiego szpitala.

Niepożądane graffiti
   Ujęto trzech sprawców, którzy pomalowali sprayem cztery ściany sklepu PSS Społem na pl. Borek. Jeden z nich to mieszkaniec Wrocławia, a dwóch pozostałych to mieszkańcy Ostrzeszowa w wieku 14 i 18 lat. Straty wynoszą 2.000zł.

Dealerzy
   9 sierpnia, godziny nocne, Mąkoszyce. Zatrzymano trzech mieszkańców województwa dolnośląskiego, którzy handlowali narkotykami (marihuaną). Handlarze są przesłuchiwani. Grozi im za to kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Wtargnął na jezdnię
   10 sierpnia w godzinach południowych w Mąkoszycach został potrącony nieletni pieszy, który niespodziewanie wtargnął na jezdnię. Z obrażeniami głowy i kręgosłupa został przewieziony do Szpitala Rejonowego w Sycowie.

J.K.


1994 - 2007 © Borkow