» Numer 28


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Seria kradzieży
   1 lipca w miejscowości Kotowskie skradziono koparko - ładowarkę "Waryński 726", która była pozostawiona w celu wykonania robót ziemnych. Straty oszacowano na ok. 50.000 zł na szkodę przedsiębiorstwa z Gorzyc Wlkp.
Policja posiada portret pamięciowy jednego z trzech podejrzanych. Trwają czynności prowadzące do schwytania sprawców.

Również 1 lipca, w Mielcuchach dokonano kradzieży aluminiowej, napowietrznej linii energetycznej o dł. 2.400 m, na szkodę Zakładu Energetycznego w Kaliszu.

2 lipca w Grabowie n/Prosną nieznany sprawca przy użyciu dopasowanego klucza, otworzył drzwi do gabinetu lekarskiego, skąd skradł komputer przenośny firmy Hewlett Packard oraz portfel z pieniędzmi. Łączna wysokość strat to 4.400 zł na szkodę osoby prywatnej.

Włamanie do baru
   4 lipca w Doruchowie, po wyłamaniu drzwi do baru, sprawcy skradli pieniądze - bilon (1,2,5zł) z automatów do gier zręcznościowych oraz papierosy i alkohol różnych marek, na szkodę osoby prywatnej.

Niewypłacalny
   Do KPP w Ostrzeszowie, zgłaszają się osoby, które ok. 13 lutego w Torzeńcu zostały oszukane przez mężczyznę prowadzącego działalność gospodarczą - sprzedaż żywca.

Fałszywa akcyza
   W wyniku kontroli, w sklepie spożywczym w Grabowie n/Prosną ujawniono i zabezpieczono 3 butelki alkoholu z podrobionymi znakami skarbowymi akcyzy.

Aresztowany
   4 lipca Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie aresztował na okres 2 miesięcy mężczyznę podejrzanego o to, iż 10 lutego w Szklarce Przygodzickiej wraz z innym mężczyzną dokonał kradzieży w sklepie spożywczym na kwotę ok. 1470zł.

"Artysta"
   3 lipca w Ostrzeszowie przy placu Borek nieznany sprawca przy użyciu spray’u namalował graffiti na 2 zewnętrznych ścianach pawilonu handlowego.  W Ostrzeszowie, można zauważyć na ścianach różnych budynków tajemnicze znaki. Czyżby jakiś niedoceniony "artysta" postanowił upiększyć nasze miasto? Jego ostatnie bazgroły można obejrzeć na ścianie pawilonu handlowego na placu Borek. Jednym z najbardziej "malowniczych" miejsc jest ściana byłego przedszkola koło szkoły rolniczej. Jak by tego było mało, wandale doszczętnie zniszczyli płot.

as


1994 - 2007 © Borkow