» Numer 26


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Maluchem w drzewo
   17 czerwca w Przedborowie o godzinie, 16.30 na drodze 2/39 kierujący samochodem marki Fiat 126p stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i zjechał na prawe pobocze, uderzając w drzewo. Doznał on uszkodzeń ciała, złamał kość ciemieniową i został przewieziony do szpitala w Ostrzeszowie.

Wymusił pierwszeństwo
   21 czerwca o godzinie 21.20 w Korpysach, kierujący motorowerem 14-letni mieszkaniec Korpys, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Ford Tranzit. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Motorowerzysta i pasażer doznali złamania kości i trafili do szpitala w Ostrzeszowie.

Pechowa skleroza
   15 czerwca w Ostrzeszowie na ul. Kąpielowej mieszkanka Ostrzeszowa około godziny 22.00 pozostawiła samochód marki Fiat 126p na parkingu. Po powrocie stwierdziła, że w samochodzie są uchylone drzwi, nie była w stanie powiedzieć, czy drzwi pozostawiła zamknięte. Okazało się, że skradziono z samochodu portfel oraz dokumenty. Straty oszacowano na 240zł.

Mały elektronik
   17 czerwca w Komorowie około godziny 0.00 skradziono 1.300m napowietrznej aluminiowej linii, którą uprzednio odcięto. Poszkodowani to Zakład Energetyczny w Kaliszu oraz mieszkańcy.

Kolekcjoner CO
   17 czerwca w Kraszewicach, około godziny 15.00, nieustalony dotychczas sprawca, po uprzednim wyłamaniu drzwi od podwórza domu mieszkalnego w budowie, skradł 150szt. aluminiowych żeber grzejnikowych, pompę olejową i regulator temperatury.

Po elektronarzędzia
   18 czerwca w Ostrzeszowie na ul. Wierzbowej około godziny 18.30 nieustaleni sprawcy, po wypchnięciu okna z garażu budynku niezamieszkanego, skradli elektronarzędzia oraz klucze.

Złodziejaszek
   20 czerwca o godzinie 21.30 w Kraszewicach włamano się do Poloneza Caro poprzez wybicie szyby w przednich drzwiach. Skradziono radioodtwarzacz Blaupunkt, straty na łączną kwotę 350zł.

(bor)


1994 - 2007 © Borkow