» Numer 24


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

  W okresie od 2 do 9 czerwca 2003 na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie odnotowano 2 wypadki drogowe, 3 osoby ranne, zatrzymano 18 nietrzeźwych kierowców.

Nieuczciwy kupiec
   19 września 2002 na terenie gminy Doruchów mężczyzna prowadzący punkt skupu żywca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nabył w Bledzianowie 1 sztukę bydła, wiedząc, że nie miał zamiaru i możliwości wywiązać się ze zobowiązania zapłaty w określonym terminie.
APEL
   Jeżeli kogoś spotkał przypadek podobny do opisywanego wyżej, prosimy o zgłoszenie się do Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Po grzejniki
   1 czerwca w Kraszewicach dokonano włamania do domku letniskowego, skąd skradziono grzejniki centralnego ogrzewania oraz sprzęt armatury wodnej na łączne straty w wysokości ok. 3.500zł.

Skradziono komputery
   1 czerwca w Ostrzeszowie włamano się do sali wykładowej jednej ze szkół, skąd skradziono siedem jednostek centralnych od komputera, dwie drukarki atramentowe oraz skaner.

Płytą chodnikową po kawę
   3 czerwca w Doruchowie, dotychczas nieustalony sprawca, wykorzystując płytę chodnikową, wybił szybę w oknie wystawowym jednego ze sklepów, skąd ukradł papierosy różnych marek, ok. 5kg wędlin oraz 3 paczki kawy, straty ok. 1000zł.

Złośliwiec
   6 czerwca w Kuźnicy Myślniewskiej mężczyzna umyślnie najechał samochodem osobowym marki Mercedes na bramę wjazdową cudzej posesji, uszkadzając ją. Straty 500zł.

Uszkodzone przewody
   6 czerwca w Ostrzeszowie uszkodzono przewody elektryczne, lady chłodnicze oraz sprężarki na zapleczu sklepu spożywczego na szkodę PSS SPOŁEM.

Fordem w "maluszka"
   7 czerwca w Ostrzeszowie na ul. Wojska Polskiego mężczyzna kierujący samochodem Ford Sierra, zjeżdżając z drogi głównej w podporządkowaną, doprowadził do zderzenia z samochodem Fiat 126p. W wyniku wypadku uszkodzeń ciała doznał mężczyzna kierujący Fiatem 126p oraz jego pasażer, zostali oni przewiezieni do szpitala.

(bor)


1994 - 2007 © Borkow